رنگ سفید

نمایش 1–12 از 15 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت ماچینیست طرح هاشور کد 69645

موجود در انبار

تومان648,000

تیشرت ماچینیست طرح هاشور کد 69645

این تیشرت machinist دارای طرح چاپ با کیفیت می باشد. این تیشرت آستین کوتاه و قواره آزاد می باشد. جنس پارچه این تیشرت نخ پنبه درجه یک می باشد. این کار قواره آزاد بوده و میتوانید آن را با استایل جذاب خود ست کنید. از دیگر ویژگی های این کار میتوان به طرح چاپی باکیفیت پارچه و دوخت ظریف و محکم آن اشاره کرد. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز دقت کنید)

دورس ماچینیست طرح دوخت کد 69138

موجود در انبار

تومان399,000

دورس ماچینیست طرح دوخت کد 69138

این دورس قواره دار، داخل حوله ایی بوده و همچنین از ضخامت مناسبی برخوردار است که مناسب برای فصول سرد می باشد. جنس پارچه این محصول پارچه دورس سه نخ ضخیم داخل کرک وارداتی🇹🇷 بسیار با کیفیت می باشد. همچنین تن خور این محصول خاص و ترند بسیار راحت و جذاب می باشد. این محصول طرح دوخت می باشد. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول را مطالعه کنید)

دورس طرح چاپی P&B کد 68868

موجود در انبار

تومان399,000

دورس طرح چاپی P&B کد 68868

این دورس قواره دار داخل حوله ایی بوده و همچنین از ضخامت مناسبی برخوردار است که مناسب برای فصول سرد می باشد. جنس پارچه این دورس بسیار با کیفیت می باشد. در قسمت مچ، یقه و کمر این مدل از کش بافت استفاده شده. همچنین تن خور این محصول به دلیل قواره آزاد آن بسیار راحت و جذاب می باشد. این محصول دارای یک طرح چاپی بسیار با کیفیت (PULL&BEAR) در جلو کار می باشد. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول را مطالعه کنید)

هودی کلاه دار طرح دار داوود کد 67768

موجود در انبار

تومان497,500

هودی کلاه دار طرح دار داوود کد 67768

این هودی قواره دار داخل حوله ایی بوده و همچنین ضخامت خوبی نیز دارد که بسیار مناسب برای فصول سرد می باشد. این هودی اسپرت می باشد و هم برای اقایان و هم برای بانوان مناسب می باشد. در قسمت مچ و کمر این مدل از کش بافت استفاده شده. همچنین تن خور این هودی بسیار راحت و جذاب می باشد. این محصول دارای یک طرح چاپی بسیار با کیفیت  در پشت و جلو کار می باشد. همچنین یک جیب شیک و مینیمال جلوی کار کار شده است که موجب جذابیت خاصی در آن شده. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول را مطالعه کنید)

بلوز بافت یقه اسکی ریلی کد 67613

موجود در انبار

تومان122,500

بلوز بافت یقه اسکی ریلی کد 67613

این بافت از جمله بافت های زیبا و با کیفیت بابی‌ مد بوده، که دارای نمای زیبایی می باشد و به شما راحتی و گرمای دلپذیری در فصول سرد سال خواهد داد. این کار در دو سایز منتشر شده است اما به دلیل فول کش بودن این طرح فری سایز بوده و کش میاد. از دیگر ویژگی های این کار میتوان به یقه اسکی و جنس ضخیم کار اشاره کرد. این کار در رنگ های شیک و زیبا موجود می باشد که هر کدام زیبایی خاص خود را داشته و به راحتی با سایر رنگ ها ست می شوند. گلدوزی زیبا در جلو محصول به زیبایی بافت افزوده است. قد آستین این کار بلند می باشد.

هودی ساده zara (بابی) کد 67064

موجود در انبار

تومان437,500

هودی ساده zara (بابی) کد 67064

این هودی قواره دار داخل حوله ایی بوده و همچنین ضخامت خوبی نیز دارد که بسیار مناسب برای فصول سرد می باشد. این هودی اسپرت می باشد و هم برای اقایان و هم برای بانوان مناسب می باشد. در قسمت مچ و کمر این مدل از کش بافت استفاده شده و این کار کاملا ساده و BASIC می باشد. تن خور این هودی بسیار زیبا می باشد. جنس این هودی جذاب، دورس 3 نخ ضخیم (پتو) داخل حوله ای اعلا می باشد (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول را مطالعه کنید)

دورس BOBBI پشت طرح زرد کد 66926

موجود در انبار

تومان499,000

دورس BOBBI پشت طرح زرد کد 66926

این دورس سه نخ از پارچه بسیار نرم و لطیف دورس سه نخ داخل حوله ای می باشد که با طرح باکیفیت کار شده پشت دورس و رنگ بندی متنوعی که دارد بسیار پرفروش می باشد. نوع پارچه، این محصول را جز گرم ترین محصول ،مناسب برای این فصل نموده است. یقه و آستین این دورس به صورت کش کار شده و برای جذابیت بیشتر در قسمت پشت کار دارای طرح چاپی با کیفیت می باشد. این دورس ضمن گرمای مطلوبی که ایجاد می کند می توانید از آن ها برای زیر کاپشن ها ، پافر و بارانی مورد استفاده قرار بدهید. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول دقت فرمایید)

بلوز تک جیب بیسکویتی ضخیم کد 66146

موجود در انبار

تومان425,000

بلوز تک جیب بیسکویتی ضخیم کد 66146

این بلوز از پارچه بیسکویتی ضخیم وارداتی تولید شده که با طرح کار شده و رنگ بندی متنوعی که دارد بسیار پرفروش می باشد. یقه این بلوز به صورت کش کار شده و یقه گرد می باشد. این بلوز ضمن گرمای مطلوبی که ایجاد می کند می توانید از آن ها برای زیر کاپشن ها ، پافر و بارانی مورد استفاده قرار بدهید. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول دقت فرمایید)

هودی ساده دورس 3 نخ Breshka کد 66085

موجود در انبار

تومان515,000

هودی ساده دورس 3 نخ Breshka کد 66085

این هودی قواره دار داخل حوله ایی بوده و همچنین ضخامت خوبی نیز دارد که بسیار مناسب برای فصول سرد می باشد. این هودی اسپرت می باشد و هم برای اقایان و هم برای بانوان مناسب می باشد. در قسمت مچ و کمر این مدل از کش بافت استفاده شده. همچنین تن خور این هودی بسیار راحت و جذاب می باشد. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول را مطالعه کنید)

دورس ساده پشت مارک دار کد 65941

موجود در انبار

تومان465,000

دورس ساده پشت مارک دار کد 65941

این دورس سه نخ از پارچه بسیار نرم و لطیف دورس سه نخ داخل حوله ای می باشد که با طرح کار شده و رنگ بندی متنوعی که دارد بسیار پرفروش می باشد. این ویژگی این محصول را جز گرم ترین محصول ،مناسب برای این فصل نموده است. یقه و آستین این دورس به صورت کش کار شده و برای جذابیت بیشتر در قسمت پشت کار دارای مارک کار می باشد. این دورس ضمن گرمای مطلوبی که ایجاد می کند می توانید از آن ها برای زیر کاپشن ها ، پافر و بارانی مورد استفاده قرار بدهید. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول دقت فرمایید)

هودی NIKE ضخیم داخل حوله ای کد 63653

موجود در انبار

تومان472,500

هودی NIKE ضخیم داخل حوله ای کد 63653

این هودی قواره دار داخل حوله ایی بوده و همچنین ضخامت خوبی نیز دارد که بسیار مناسب برای فصول سرد می باشد. این هودی اسپرت می باشد و هم برای اقایان و هم برای بانوان مناسب می باشد. در قسمت مچ و کمر این مدل از کش بافت استفاده شده و همچنین دارای گلدوزی برند NIKE می باشد. تن خور این هودی بسیار زیبا می باشد. (لطفا قبل از ثبت سفارش به جدول راهنمای سایز این محصول را مطالعه کنید)

کتونی Stan Smith کد 61156

موجود در انبار

تومان1,189,000

کتونی Stan Smith کد 61156

این کتونی آدیداس تولید شده از چرم مصنوعی درجه 1 می باشد که به علت سبک بودن و نرمی زیره کار باعث راحتی پا می شود. در ضمن شما میتوایند این کتونی جذاب را با انواع استایل ست کنید. همچنین این کار، در سه رنگ پرطرفدار موجود می باشد. از ویژگی های این کفش میتوان به اسپرت بودن آن اشاره کرد.