شلوار اسلش

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسلش پارچه دورس دمپا کش کد46349

اتمام موجودی

تومان495,000
اسلش پارچه دورس دمپا کش کد46349 جنس پارچه این اسلش همانند دورس میباشد و تقریبا از ضخامت خوبی نیز برخوردار میباشد.دمپا و کمر این مدل از کش میباشد و همچنین قد این کار 100 میباشد.قواره این مدل ازاد بوده و بسیار مناسب تیپ های غیر رسمی میباشد.این کار دو جیب عادی و یه جیب در پشت شلوار دارد.

شلوار اسلش کمرکش کد46373

اتمام موجودی

تومان445,000
شلوار اسلش کمرکش کد46373 جنس پارچه این اسلش کتان درجه یک میباشد و ضخامت خوبی نیز دارد.کمر این مدل از کش میباشد اما دمپا کار قابل تنظیم بوده به این شکل که هم به شکل راسته و هم به شکل گت میتوان تنظیم کرد.این مدل فقط در یک رنگ به سایت اضافه شده است که رنگ ان بسیار خاص میباشد.قد این شلوار حدود 105 سانتی متر میباشد.

شلوار اسلش دورس ضخیم داخل کرک دمپا قیطون کد 49146

اتمام موجودی

تومان350,000

شلوار اسلش دورس ضخیم داخل کرک دمپا قیطون کد 49146

این شلوار های اسلش به دلیل قواره بزرگی که دارد با هودی یا دورس های لش و قواره بزرگ بسیار زیبا میشود. این شلوار های اسلش با طرح های متفاوت و شیک از جمله شلوار های اسپرت با کیفیت بوده که پارچه آن دارای نرمی و خاصیت کشسانی بسیار مناسب بوده و به همین سبب راحتی فوق العاده ای را در اندام شما موجب می شود. دمپای مدل همانطور که مشاهده میکنید قیطون بوده که مدل این اسلش را بسیار خاص کرده است. کمر این این اسلش ها کش می باشد. تنخور این کار بسیار راحت و آزاد بوده و برای انواع فعالیت های شما یک انتخاب ویژه و بسیار کاربردی می باشد. از دیگر ویژگی های این مدل قد بلند ان است . این کار دو جیب عادی و یه جیب در پشت شلوار دارد.